X

BİZ KİMİZ

Hakkımızda, Vizyonumuz, Misyonumuz, Tarihçemiz

Alüminyum üretim alanında yıllar boyu geliştirdiğimiz üretim teknikleri, bilgi ve tecrübe ile Türkiye bisiklet endüstrisine dahil olmanın haklı gururunu yaşıyoruz.

KOREL Elektronik Sanayi ve Ticaret A. Ş. 1988 yılında beyaz eşya sanayi için alüminyum malzeme üretmek amacı ile faaliyete başlamış, yıllar içerisinde malzeme çeşidi ve üretim kapasitesini arttırmaya devam etmiştir. Isıtma ve soğutma alanında üretim yapan yerli ve yabancı beyaz eşya ve otomotiv yan sanayi için yıllık 25.000 ton alüminyum malzeme üretimi yapılmaktadır.

Korel Elektronik Sanayi ve Ticaret A. Ş. Afyon’da Korel Thermal Resort Otel ile kongre ve turizm alanında da faaliyet göstermektedir.

Grup faaliyetleri içinde büyükbaş hayvan yetiştirme ve jeotermal kaynaklı teknolojik seracılık faaliyetleri de bulunmaktadır.

Ham alüminyum malzemeyi, kendi bünyesinde bulunan döküm ve boru fabrikalarında işleyerek mamül haline getiren Korel Elektronik Sanayi ve Ticaret A. Ş. 2015 yılında alüminyum bisiklet ile bisiklet sektöründe kullanılan tüm alüminyum parçaların yerli imkanlarla üretimi için yeni bir yatırım kararı almıştır.

Alüminyum kadrolu bisikletlerin her gelir grubundan bisiklet severlere ulaştırılabilmesi amacı ile geliştirilen projenin sonucunda, bisikletlerimizin Broster Bicycle markası ile alüminyum bisiklet, parça ve diğer ekipmanlarının ise DACRON markası ile Türkiye bisiklet pazarına sunulmasına karar verilmiştir.

Tamamen kendi imkanları ile kendi alüminyum kadrosunu üretebilen Korel Elektronik Sanayi ve Ticaret A. Ş., alüminyum malzeme üretim konusundaki bilgi ve deneyimini bisiklet üretim alanında da kullanarak bisiklet sektöründe yeniliklerin öncüsü olacaktır.

23.000 m2 toplam kapalı alana sahip bisiklet fabrikamızda, kadro üretimi için robotik kaynak bölümü, T6 fırın bölümü, boyahane, montaj hattı, etiket uygulama hattı ve kadro test laboratuvarı bulunmaktadır.

Korel Elektronik Sanayi ve Ticaret A. Ş. olarak amacımız sıfır hata ile üretim yapmak ve alüminyum kadro ile üretilen bisikletlerin konfor ve hafifliğini her gelir grubundan bisiklet kullanıcısına ulaştırabilmektir.

2020 satış dönemine girerken dünya bisiklet endüstrisindeki gelişmelere paralel olarak ürün çeşitlerinde ve teknik özellikleri itibari ile tamamen yeni bir ürün yelpazesi hazırlayarak beğeninize sunmuş bulunmaktayız.

 

MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ POLİTİKASI

Broster Bicycle olarak; hizmet verdiğimiz tüm bisiklet markalarımız için müşteri istek ve önerilerinin (telefon, e-posta, markamızın resmi web sitesi, faks, sosyal medya, bayi, servis ve müşteri memnuniyet anketi aracılığı ile) rahatlıkla iletilebildiği; iletilen bu istek ve önerilerin, bize ulaştığı, tüm sürecin izlenebilir, raporlanabilir kayıtların yasal düzenlemelere uygun, adil ve gizlilik içinde değerlendirildiği ve süreçlerin sürekli kontrol edilerek iyileştirildiği, müşteri memnuniyet yaklaşımını benimsemekteyiz.

 

KALİTE POLİTİKAMIZ                                    

Tüm süreçlerimizde ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi gerekliliklerine ve şartlarına uyacağımızı taahhüt ederiz.  

Bu doğrultuda;                                

Tüm çalışanlarımızın eğitimini ve katılımını sürekli kılarak, etik davranış kuralları çerçevesinde;                                

Risklere ve fırsatlara yönelik farkındalığı artırarak kaliteli ürünleri verimli bir şekilde üretmek,                                  

Müşterilerimize ait değerleri koruyarak ,müşterilerin  beklentilerini karşılayan şikayetleri en aza indiren hatta ortadan kaldıran güvenli ve güvenilir ürünleri geliştirmek, üretmek ve satış sonrası hizmetini vermek,                                 

Şirketimizin iç ve dış bağlamlarının ihtiyaç ve gerekliliklerini karşılamak, çevreye ve topluma saygılı olmak, çalışanlarımız için iş sağlığı ve güvenliği ile ilgili tedbirleri yerine getirmek,                                           

Standartlara ve yasal mevzuatlara uyum sağlamak,                                       

Toplam kalite anlayışını yaşam tarzı olarak benimsemek ve sürekli iyileştirmek için çalışırız.

150.000

FABRİKA ALANI

50

MÜHENDİS

2.000

ÇALIŞAN

100.000

KAPALI ALAN

25.000 TON

ALÜMİNYUM

BAYİMİZ OLUN

Bayimiz olma talebinde bulunmak için başvuru formunu doldurabilirsiniz.

BAŞVURU FORMU

SERVİSİMİZ OLUN

Servisimiz olma talebinde bulunmak için başvuru formunu doldurabilirsiniz.

BAŞVURU FORMU

BİZİMLE ÇALIŞIN

Bizimle çalışma talebinde bulunmak için başvuru formunu doldurabilirsiniz.

BAŞVURU FORMU

Karşılaştırma listesinde 0 model bulunuyor.