| KADRO | Alloy |
| KADRO BOYU | 51 cm, 48 cm |
| MAŞA | STEEL RIGID FORK |
| SELE BORUSU | STEEL |
| GİDON / GİDON BOĞAZI | STEEL |
| ÖN / ARKA AKTARICI | SHIMANO NEXUS 3 SPEED |
| VİTES / FREN KOLU | SHIMANO NEXUS 3 SPEED |
| AYNAKOL | 38 T 170mm |
| FREN | V BRAKE+SHIMANO COASTER BRAKE |
| RUBLE | SHIMANO 18T |
| ZİNCİR | Kmc Z 410 |
| ORTA GÖBEK | NECO B910 |
| JANT BOYU | 28" |
| JANT | Dacron Duble Wall |
| ÖN / ARKA GÖBEK | HB03 / NEXUS |
| LASTİK | 28X1.75 |
| ZİNCİR MUHAFAZA | FULL TYPE STEEL |
| ÖN / ARKA TAŞIYICI | STEEL |
| ÖN / ARKA AYDINLATMA | NO |
| KİLİT | NO |