| KADRO | Alloy |
| KADRO BOYU | 50 cm |
| MAŞA | ZOOM SUSPENSION |
| SELE BORUSU | Alloy |
| GİDON / GİDON BOĞAZI | Alloy |
| ÖN / ARKA AKTARICI | - |
| VİTES / FREN KOLU | - |
| AYNAKOL | 46 T 170mm |
| FREN | SHIMANO HIDROLIC DISC BRAKE |
| RUBLE | 24 T |
| ZİNCİR | Kmc Z-8.3 |
| ORTA GÖBEK | Shimano BB-UN 101 |
| JANT BOYU | 28" |
| JANT | Dacron Duble Wall |
| ÖN / ARKA GÖBEK | QUANDO-MOTOR |
| LASTİK | 700X40C |
| ZİNCİR MUHAFAZA | - |
| ÖN / ARKA TAŞIYICI | ALLOY |
| ÖN / ARKA AYDINLATMA | WITH BATERY LIGHT |
| KİLİT | YES |
| MOTOR | HUB MOTOR DC36V 250W 45NM |
| PİL | LI-ION CELL DC36V 10Ah 360Wh |
| KONTROL ÜNİTESİ | LCD -KEY DISPLAY |
| KOTROL EKRANI | LCD -KEY DISPLAY |
| MAX MESAFE | 50-70 KM |
| MAX HIZ | 25Km/h |
| ŞARJ SÜRESİ | 4-6 Saat |